איטום גגות

מתי יש צורך לאטום גגות? איך בוחרים קבלן איטום? האם חשוב שיהיה קבלן איטום רשום? מה היתרונות והחסרונות של כל שיטת איטום? אילו עוד סוגי איטומים קיימים?

הגשם אשר כולם מצפים לבואו בחורף עשוי להיות מטרד לא נעים לבעלי דירות ובתים רבים ברחבי הארץ, גג שדולף ממנו מים אל תוך הדירה או כל מבנה אחר עשוי לגרום לנזקים כבדים מאוד. לעיתים קורה כי בעל הבית כלל אינו מודע לעובדה שיש חדירת מים מהגג שלו שכן לעיתים תהליכים אלה איטיים מאוד.

הרגע בו מתגלה הרטיבות בתוך הבית מצריכה כאמור טיפול מהיר ויעיל באיתור מקור הנזילה ואיטומה. אולם מומלץ ביותר כי איטום גגות יעשה באופן יזום אחת לכמה שנים בכדי למנוע את חוסר הנעימות שכרוך בדליפה אל תוככי הסלון או כל חדר אחר בבית. מתן פתרונות יזומים לבעיות דליפות המים מהגג יחסכו הרבה מאוד כסף וכאמור זמן יקר.

מתי צריך איטום גגות?
נזקי דליפות המים עשויים להיות כבדים מאוד שכן נזילת מים עשויה להוביל לריחות לא נעימים, טחב ועובש ועד לרמת נזקים כבדים מאוד לקירות. מעבר לנזקים למבנה עשויים להיות נזקים גם לרהיטים, תקרות צפות או כל מיני דברים אחרים.

איטום גגות ניתן לעשות במספר שיטות מקובלות כמו זיפות הגג, השיטות המתקדמות כוללות כיום אפשרויות לזיפות הגג בצורה ידידותית לסביבה אשר לא משאירה ריחות לוואי ולכלוך.

איטום לגגות? איך בוחרים את קבלן האיטום?
כאמור חשוב מאוד לוודא כי אותו קבלן שתרצו לטובת איטום גגות הוא אכן מנוסה דיו בכדי להעניק לכם את האחריות הנדרשת בסוף התהליך. על קבלן איטום גגות יש אחריות כבדה ביותר שכן עבודה לא מקצועית עשויה להוביל להוצאות מיותרות.
כמו כן חשוב מאוד לוודא כי רמת השירות של הקבלן היא ברמה גבוהה מאוד, הווה אומר עמידה בלוח הזמנים שהבטיח וכמו כן מחירים הוגנים.

איטום גגות זה רק איטום אריאלי בע”מ!
לקוחות מרוצים לא טועים, חברת איטום מומלצת עם מוניטין של שנים רבות במתן פתרונות איטום לכל סוגי הנזילות, החל מאיטום של בריכות ועד איטום נזילות מגגות. איטום מקצועי בעזרת סנפלינג, יריעות ביטומניות ועוד.

תיקון איטום גג
דילוג לתוכן