איטום בריכות

בריכות עירוניות ובריכות פרטיות דורשות תחזוקה שוטפת מקצועית על מנת לתפעל אותן לאורך זמן. מלבד הטיפול במים של הבריכה יש צורך גם לדאוג לאיטום הבריכה ולתקן נזילות שמקורן בריצפה או בדפנות הבריכה. עבודות איטום בריכות מתבצעות על-ידי קבלנים מורשים לאיטום המוסמכים להשתמש בחומרי איטום ייעודיים לבריכות. חומרי האיטום המתאימים לבריכות אינם מסכנים את השוחים בבריכה ומכילים חומרים ידידותיים לסביבה. 

אחד מחומרי האיטום האיכותיים ביותר לבריכות הוא חומר הפוליאוריטן. פוליאוריטן הוא חומר ידידותי לסביבה אשר אינו מכיל חומרים מסיסים רעילים ואינו נודף ריח. הוא מתאים לשימוש עבודות איטום מגוונות כמו איטום חלונות, איטום דלתות וכמובן איטום לבריכות. חברה מקצועית לעבודות איטום לבריכות תשתמש בחומרים איכותיים לאיטום הבריכה על מנת לשמור על בריאותם של הלקוחות שלכם המגיעים לשחות בבריכה. 

תכנון וביצוע איטום בריכות שחיה

אם יש לכם נזילה בבריכה שלכם, או שאתם נמצאים בשלבי בנייה של בריכה חדשה. מומלץ שתפנו לחברת קבלן מקצועית לתכנון וביצוע איטום בריכות שחיה. כל בריכה בנוייה קצת אחרת ובעלת יתרונות וחסרונות מבחינת איטום. תכנון מדוקדק של איש מקצוע, מומחה לאיטום של בריכות, יאפשר לכם לקבל את עבודת האיטום הטובה ביותר שתשמור על תחזוקת הבריכה שלכם לאורך זמן.

איטום בריכות שחייה על בסיס פוליאוריטן

לכל טיפול בבעיות נזילה בבריכות, תוכלו לפנות לאנשי מקצוע בתחום איטום בריכות שחייה המשתמשים בחומרים פוליאוריטנים לאיטום. כדאי לוודא לפני שאיש המקצוע מגיע אליכם, שיש לו תעודת אוטם מורשה מטעם מת”י (מכון התקנים הישראלי) המאשרת כי הוא עובד עם חומרי האיטום המתאימים ביותר לעבודה שלכם. 

איטום בתל אביב – איפה מומלץ?

עבודות איטום בתל אביב והסביבה לבריכות ולכל מבנה אחר, מומלץ להזמין מצוות חברת איטום אריאלי בע”מ! חברת איטום אריאלי בע”מ מספקת שירות איטום בריכות כבר למעלה מ-3 עשורים ברציפות עם חומרי האיטום הטובים ביותר הקיימים היום. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום איטום הבריכות ואתם יכולים להינות משירות אמין, מקצועי לכל בעיית נזילה בבריכה שלכם.

חברת איטום אריאלי בע”מ מציעה – איטום בריכות

להזמנת שירות מקצועי לאיטום הבריכה שלכם, התקשרו עכשיו לצוות חברת איטום אריאלי בע”מ דרך מספר הטלפון המופיע באתר ותקבלו מענה מהיר ומקצועי מנציגי החברה!

תיקון איטום גג
דילוג לתוכן