קבלני זיפות

מנהלים בחברת ניהול מבנים? כדאי שתהיה לכם חברת קבלני זיפות קבועה לכל עבודות איטום המבנים שאותם אתם מנהלים ומתחזקים. עבודות איטום הן חשובות ביותר ומספקות הגנה חיונית מרטיבות בדירות הבניינים ובחלקי המבנה. באמצעות עבודות איטום לגגות, לקירות חיצוניים, למרתפים ולמקלטים, ניתן לשמור על הבניין שלכם מתחוזק היטב ויבש מרטיבות של מי הגשמים. מי גשמים אשר חודרים באופן קבוע לקירות הבניין יכולים לגרום נזק משמעותי לתשתית המבנה. בכדי למנוע זאת ולחסוך את הוצאות העבודה על תיקון הקירות, כדאי לבצע עבודות איטום באופן שוטף כל תקופה מסויימת בהתאם לסוג האיטום. 

קבלני זיפות במרכז מורשי מכון התקנים

בחיפוש אחר קבלני זיפות במרכז הארץ, כדאי לכם לפנות לקבלנים מורשים בעלי תעודת איטום של מת”י – מכון התקנים הישראלי. עמידה בתקנים המחמירים של מכון התקנים הישראלי כוללת גם שימוש בחומרי איטום המאושרים לשימוש על מנת לשמור על בטיחות הדיירים בבניין ועל בריאותם. כיום ישנם סוגים רבים של חומרי איטום ולכן חשוב לבחור בחברה מנוסה ומקצועית המשתמשת בחומרי האיטום המתקדמים ביותר הקיימים היום.

קבלני זיפות בת”א לעבודות איטום מקצועיות

מעוניינים בשירות קבלני זיפות בת”א? אם הבניינים שאתם מנהלים נמצאים באיזור תל אביב והסביבה, תוכלו לקבל שירות מקצועי מאחת החברות הוותיקות ביותר בתל אביב בתחום איטום מבנים. החברה לאיטום היא חברה קבלנית מורשית לאיטום בעלת תעודת אוטם מורשה של מכון התקנים הישראלי.

קבלני זיפות בתל אביב מומלצים

מחפשים המלצה על קבלני זיפות בתל אביב? הגעתם למקום הנכון! חברת איטום אריאלי בע”מ היא חברה מקצועית לעבודות איטום מומלצת הנחשבת לחברה המובילה כיום בתחום הזיפות לבנייני מגורים משותפים. שירותי החברה פועלים כבר למעלה מ-31 שנה בכל רחבי הארץ עבור המגזר הפרטי, העסקי והמוסדי. צוות חברת איטום אריאלי בע”מ כולל אנשי מקצוע בתחום האיטום מהשורה הראשונה עם ידע רב בתחום איטום מבנים ועם הכשרה לעבודה בגובה לאיטום קירות חיצוניים וגגות באמצעות סנפלינג.

קבלני זיפות של חברת איטום אריאלי בע”מ

לתיאום פגישה עם קבלני זיפות של חברת איטום אריאלי בע”מ, כנסו לדף “יצירת קשר” באתר החברה ומלאו את פרטי העסק שלכם בטופס הרישום. צוות חברת איטום אריאלי בע”מ יחזור אליכם בהקדם על מנת לתאם איתכם פגישה בבניין שלכם ביום ובשעה הנוחים לכם ביותר!

תיקון איטום גג
דילוג לתוכן