קבלני איטום

מחפשים קבלני איטום? לפני שאתם פונים לקבלן לאיטום, כדאי שתכירו את שיטות האיטום הקיימות היום ולבדוק שהקבלן שאתם פונים אליו אכן מבצע את העבודות הללו. ישנן שיטות שונות לאיטום והן משתנות בין סוג המבנה אותו צריך לאטום. ישנו איטום לחדרים בבית, איטום לגג, איטום למרתף ואיטום לקירות חיצוניים. 

אם אתם נמצאים בתהליך בנייה של בית פרטי או מנהלים ועד בית של בניין מגורים משותף, אתם נדרשים להזמין קבלן מקצועי לאיטום בכדי לאטום את הגג בבניין המשותף או את הגג והקירות החיצוניים של הבית הפרטי.

קבלני איטום לבית משותף מורשים

בחיפוש אחר קבלני איטום לבית משותף, חשוב שתפנו רק לקבלנים מורשים לאיטום. לכל קבלן רשום לאיטום יש מספר רשמי. בנוסף, חשוב לבדוק שהקבלן עומד בתקנים של מת”י (מכון התקנים הישראלי) והוא בעל תעודת אוטם מורשה מטעם מת”י. את כל המידע תוכלו לבדוק מול הקבלן לאיטום שעומד מולכם לפני תחילת התכנון והביצוע של כל עבודות האיטום הנדרשות לכם.

הזמנת קבלני איטום לבית פרטי

בעלי בית פרטי הסובלים מנזילות בגג, במרתף או בכל קיר בבית, יכולים להזמין קבלני איטום לבית פרטי לבצע את עבודות האיטום עם חומרי גלם ייעודיים. גגות של בתים פרטיים ניתן לאטום עם זפת, הטובה לתקופה של כ-3 שנים, או באמצעות הדבקה של יריעות ביטומניות על הגג הנחשבות לאיכותיות במיוחד וטובות לאיטום לתקופה של כ-10 שנים.

קבלני איטום לבניין מומלצים

מעוניינים לפנות לקבלני איטום לבניין או לבית פרטי מומלצים? הגעתם למקום הנכון! קבלני איטום של חברת איטום אריאלי בע”מ יספקו עבורכם עבודת איטום איכותית ומדוייקת לבתים פרטיים או בניינים משותפים. צוות חברת איטום אריאלי בע”מ הוא בעל ניסיון רב בעבודות איטום לכל סוגי המבנים עם לקוחות בכל סדר גודל בכל רחבי הארץ. בין העבודות לאיטום של חברת איטום אריאלי בע”מ תוכלו למצוא איטום גגות, איטום חדרי מקלחות ואמבטיה ואיטום מרתפים. 

קבלני איטום של חברת איטום אריאלי בע”מ

לקבלת פרטים נוספים על שירותי האיטום של חברת איטום אריאלי בע”מ, התקשרו עכשיו למספר הטלפון באתר ונציג החברה יספק לכם את כל הפרטים הרלוונטיים לעבודת האיטום הנדרשת למבנה שלכם! אם בחרתם בחברת איטום אריאלי בע”מ, תדעו שבחרתם בצוות הטוב ביותר לעבודות איטום!

תיקון איטום גג
דילוג לתוכן