יריעות ביטומניות

איך אוטמים גגות בצורה היעילה ביותר? מי החברה הטובה והאיכותית ביותר לאיטום הגג שלכם? איך בוחרים חברת איטום גגות? מדוע חשוב לאטום גגות בצורה איכותית? ומה זה איטום ביריעות ביטומניות?

כל מבנה באשר הוא נתון בבוא היום יסבול מנזקים כאלו ואחרים של נזילות כתוצאה ממי הגשמים החודרים אל המבנה או כתוצאה מפיצוצי צנרת ברמות כאלה ואחרות אשר יגרמו לנזקים כבדים. הנזקים אשר עשויים להיגרם כתוצאה מחוסר טיפול הולם בנזילה כזו או אחרת הם רבים, כמו למשל בעיות טחב ובעיות עובש. לאורך זמן חוסר טיפול יכול אף לגרום לנזקים אשר יעמדו בסכומי כסף נכבדים.

אחת השיטות לאיטום מקצועי ונכון הוא איטום ביריעות ביטומניות, ישנם הרבה מאוד אפשרויות לאיטום נזילות בנוסף לאותן יריעות ביטומניות אולם עוד לפני שמקבלים החלטה לגבי צורת האיטום המועדפת חשוב מאוד לבצע דיאגנוזה מקצועית על מנת לזהות את מקור הנזילה. לעיתים מוצאים נזילה במקום מסוים אולם התכונות של המים שהן חודרות מהיכן שניתן להן לעבור בהן ועל כן חשוב מאוד לדעת לאתר את הנזילה מוקדם ככל הניתן. איתור מקור הנזילה יאפשר לאותה החברה שנבחרה לאטום את הגג לבחור את צורת האיטום הטובה והאיכותית ביותר.

יריעות ביטומניות או זפת?
כאמור חברת האיטום שתבחר חלה עליה אחריות גדולה מאוד ולכן חשוב מאוד לבחור את חברת האיטום המנוסה היותר וכאמור בעלת המוניטין הרב ביותר שכן בחירה נכונה של חברת איטום גגות תחסוך הרבה מאוד הוצאות כספיות מיותרות על נזקי חדירת המים. כמו כן חשוב מאוד לוודא כי אותה חברת איטום ביריעות ביטומניות תעבוד בשיטות מתקדמות ותדע להעניק רמת שירות גבוהה ביותר והיא תדע להחליט עבורכם אם יריעות הוא הפתרון או דווקא זיפות גגות.

רמת השירות היא כוללת את העמידה בלוחות הזמנים על פי מה שיקבע בין הלקוח לבין החברה וכמו כן השארת מקום מסודר ונקי.

איטום ביריעות ביטומניות? רק עם איטום אריאלי בע”מ!
חברת איטום אריאלי בע”מ לא יעזבו אתכם עד לווידוא מוחלט שנפתרה בעיית הנזילה. בדיקה מקיפה של הצפת הגג בסוף התהליך לוידוי סופי ומוחלט. שירות אישי ומקצועי. עמידה בלוחות הזמנים. אחריות מלאה.

תיקון איטום גג
דילוג לתוכן