זיפות גגות לבתים פרטיים

רוצים להכין את ביתכם הפרטי לחורף? זה הרגע להזמין אנשי מקצוע לזיפות גגות! זיפות גגות לבתים פרטיים דורש ידע וציוד מקצועי ומתבצע על-ידי אנשי מקצוע אשר עברו הכשרה בתחום האיטום. ישנן 2 שיטות עיקריות לזיפות גגות בבתים פרטיים, כאשר בכל שיטה משתמשים בחומרי גלם שונים על מנת לתת את אפקט האיטום המירבי למניעת חדירה של מי גשמים בימי החורף.  

השיטה הראשונה לאיטום הגג והנפוצה ביותר היא שיטת האיטום עם זפת חמה. בשיטה זו מורחים זפת חמה על הגג בצורה אחידה וממתינים שהיא תתייבש ותתקרר. לאחר מכן מבצעים סיוד לכל משטח הגג בכדי לשמור על הזפת מפני סדקים מקרני השמש החזקות. השיטה השנייה היא הלחמה של יריעות ביטומניות המגיעות מוכנות (כמו שטיחים) ומצמידים אותן לגג על-ידי חימום עם מבער.

זיפות גגות לבתים פרטיים במרכז וסיוד גגות

אם אתם גרים באיזור מרכז הארץ ומעוניינים לבצע זיפות לגג הבית הפרטי, תוכלו להזמין קבלן מקצועי לאיטום המספק שירות לזיפות גגות לבתים פרטיים במרכז. חשוב לוודא כי עומד מולכם קבלן מורשה לאיטום עם תעודת אוטם מורשה של מכון התקנים הישראלי. 

זיפות גגות לבתים פרטיים בת”א במחירים מצויינים

את המחירים הטובים ביותר לזיפות הגג תוכלו למצוא דרך חברת קבלן לאיטום מקצועית, המספקת שירות לזיפות גגות לבתים פרטיים בת”א והסביבה. על-פי גודל הגג והנגישות אליו, צוות החברה יתן לכם הצעת מחיר לעבודת הזיפות באחת מ-2 השיטות העיקריות לאיטום הגג.

מה המחיר לזיפות גגות לבתים פרטיים בתל אביב?

בכדי לקבל הצעת מחיר לזיפות גגות לבתים פרטיים בתל אביב, אתם מוזמנים לפנות לחברת איטום אריאלי בע”מ המתמחה בעבודות איטום לגגות כבר מעל ל-3 עשורים ומבצעת זיפות גגות לבתים פרטיים בכל רחבי הארץ. צוות חברת איטום אריאלי בע”מ יגיע אליכם לבדיקה של הגג בכדי לתת לכם הצעת מחיר משתלמת לעבודת איטום מקצועית עם חומרי האיטום הטובים ביותר. 

חשוב לדעת שכל עבודת איטום צריך לחדש כל תקופה מסויימת בהתאם לסוג איטום הגג שביצעו בשבילכם. אם זה איטום באמצעות זפת חמה וסיוד לאחר מכן, יש צורך לחדש את האיטום כל 3 שנים. אם החלטתם לבצע איטום על-ידי יריעות ביטומניות, יש צורך בחידוש האיטום של הגג כל 10 שנים.

זיפות גגות לבתים פרטיים עם חברת איטום אריאלי בע”מ

הצוות המקצועי של חברת איטום אריאלי בע”מ ישמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת לצרכים שלכם ולבצע את עבודת האיטום האיכותית ביותר לגג הבית שלכם בכדי שתוכלו להינות מחורפים יבשים ונעימים! 

תיקון איטום גג
דילוג לתוכן