איטום קירות

גיליתם נזילה בקירות הבית? יתכן ויש לכם נזילה של מי גשמים דרך קיר חיצוני. בכדי לפתור את הבעיה, אתם נדרשים להזמין מומחה לאיטום קירות. איש המקצוע לאיטום הקירות החיצוניים יגיע עד אליכם לבדיקת נקודת הנזילה. ברגע שיש אינדיקציה לגבי מיקום נקודת הנזילה, ניתן להגיע אליה ולבצע איטום מקצועי למניעת חדירה של מי גשמים.

איטום קירות חוץ על-ידי משחות ביטומניות

אחת הדרכים היעילות ביותר לאיטום קירות חוץ היא באמצעות שימוש במשחות ביטומניות. משחות ביטומניות הן בעלות תכונות ייחודיות המאפשרות לבצע איטום איכותי ומקצועי עמיד בפני פגעי מזג האוויר. מעל המשחות הביטומניות שמים חיפוי חיצוני בכדי לחזק את יכולת האיטום של הקיר החיצוני. 

עבודת איטום המיועדת לקירות חיצוניים מתבצעת בדרך כלל באמצעות עבודת סנפלינג מקצועית. אנשי מקצוע מתחום האיטום, אשר עובדים עם טיפוס סנפלינג, צריכים להיות מוכשרים לכך. לכן, כאשר אתם בוחרים באנשי המקצוע אשר יבצעו עבורכם את עבודת האיטום, חשוב לבחור באנשי מקצוע בעלי כישורים וידע בביצוע עבודות איטום באמצעות סנפלינג. 

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג

את אנשי המקצוע הטובים והמוכשרים ביותר לאיטום קירות חיצוניים באמצעות סנפלינג, תוכלו למצוא בחברת איטום אריאלי בע”מ! חברת איטום אריאלי בע”מ היא חברה וותיקה מאוד עם וותק של יותר מ-3 עשורים ונחשבת לאחת החברות המקצועיות ביותר לביצוע עבודות לאיטום קירות. צוות החברה יגיע לבית שלכם ויבצע בדיקה למציאת נקודות הנזילה בכדי לבצע את העבודה המדוייקת ביותר.

איך מבצעים איטום קירות מקלחת?

מלבד איטום של קירות חיצוניים, צוות חברת איטום אריאלי בע”מ מתמחה גם בעבודות איטום קירות מקלחת וחדרי שירותים החיוניים לכל בית פרטי או דירה. האיטום מונע מהמים לחדור מתחת למרצפות ושומר על חדרי המקלחת והשירותים שלכם “בריאים” ללא עובש מתחת למרצפות.

איטום קירות עם צוות חברת איטום אריאלי בע”מ

צוות חברת איטום אריאלי בע”מ מזמין אתכם ליצור קשר עם משרדי החברה ולקבל מענה מהיר ומקצועי לכל עבודת איטום הנדרשת לבית שלכם. ליצירת קשר מיידי עם צוות חברת איטום אריאלי בע”מ, כנסו לדף “יצירת קשר” באתר ורשמו את הפרטים שלכם בטופס הרישום בדף או התקשרו ישירות למספר הטלפון של המשרדים המופיע באתר. צוות החברה יספק לכם מענה אישי ומקצועי לבדיקת הקירות ולתכנון עבודות האיטום לקירות מהם חודרים המים לתוך הבית שלכם. 

תיקון איטום גג
דילוג לתוכן