איטום ובידוד

עבודות איטום ובידוד דרושות לכל מבנה ובית. עבודות הבידוד מתבצעות בדרך כלל על-ידי שימוש בחומרים פוליאוריטנים בדלתות, חלונות ופתחים בבית. עבודות ההאיטום מתבצעות בדרך כלל על-ידי חומרים ביטומניים המונעים ממי הגשמים בימי החורף לחדור למבנה. אם אתם זקוקים לעבודות בידוד ואיטום בבית שלכם, כדאי שתזמינו אנשי מקצוע מומחים בתחום על מנת למנוע נזקים עתידיים במבנה הבית.

חשוב לדעת כי רטיבות, נזילות ועובש לאורך זמן יכולים ליצור בעיות בלתי הפיכות במבנה שידרוש מכם להזמין אנשי מקצוע לתיקון הגג, התיקרה או הקירות שנפגעו. לכן, תחזוקת האיטום של המבנה, בעיקר תחזוקת האיטום של הגג היא חיונית ביותר.

חברת זיפות מומלצת מורשית מכון התקנים

כאשר אתם פונים לחברה המתמחה בעבודות של בידוד ואיטום מבנים, כדאי לכם לפנות לחברה עם ניסיון והמלצות. חברת זיפות מומלצת תיהיה גם בעלת תעודת אוטם מורשה מטעם מת”י (מכון התקנים הישראלי). השימוש בחומרי איטום דורש עמידה בתקנים מחמירים על מנת לשמור על בריאותם של בני המשפחה הגרים בבית או בבניין משותף.

איטום פוליאוריטן באמצעות דבקים ייחודיים

אחד מסוגי האיטום היעילים אשר מבצעים גם בידוד יעיל מהרעש מחוץ למבנה הוא איטום פוליאוריטן. איטום עם חומרים פליאוריטנים הוא מומלץ במיוחד מכיוון שהם ידידותיים יותר לסביבה, אין בהם חומרים רעילים כמו בשאר חומרי האיטום ואין להם ריח. חברה מקצועית לעבודות איטום תספק לכם גם איטום עם פליאוריטן במקומות המתאימים לכך.

איך מזמינים איטום צמנטי או איטום באמצעות פוליאוריטן?

אם אתם נדרשים לבצע עבודות איטום צמנטי במבנה שלכם או באמצעות חומרים פוליאוריטנים, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לחברת איטום אריאלי בע”מ! חברת איטום אריאלי בע”מ היא אחת מהחברות הותיקות בארץ בתחום שירותי איטום ובידוד למבנים עם וותק של מעל ל-3 עשורים ברציפות. צוות חברת איטום אריאלי בע”מ כולל אנשי מקצוע מנוסים בתחום האיטום ובעלי ידע רחב בכל חומרי האיטום המתקדמים ביותר הקיימים היום. 

חברת איטום אריאלי בע”מ מציעה – איטום ובידוד למבנים

להזמנת שירות בידוד ואיטום של חברת איטום אריאלי בע”מ, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ונציג החברה יתאם עבורכם ביקור בבית שלכם עם אנשי מקצוע מומחים בעבודות איטום בכל השיטות המתקדמות ביותר, עם חומרי הגלם האיכותיים ביותר לבידוד ואיטום מבנים.

תיקון איטום גג
דילוג לתוכן