איטום גג לבניין

בחיפוש אחר דרכי איטום גג לבניין או לבית פרטי, כדאי שתכירו את 2 השיטות הנפוצות ביותר לאיטום: 

  • איטום באמצעות זיפות וסיוד.

  • איטום באמצעות יריעות ביטומניות.

אם אתם מנהלי ועד בית של בניין או מנהלים את חברת האחזקה, כדאי שתדעו כי יש לכם את האופציה לבחור את סוג האיטום במידה והוא אפשרי בגג המבנה שלכם. עבודת הזיפות והסיוד היא אפשרית בכל גג והיא נדרשת לביצוע כל 3 שנים. היריעות הביטומניות לא מתאימות לכל גג ורק איש מקצוע יוכל להגיד לכם אם זה אפשרי לביצוע על גג הבניין שאתם אחראים עליו. היריעות הביטומניות הן המומלצות והמתקדמות ביותר מכיוון שהן יכולות לשמור על איטום הגג לתקופה של כ-10 שנים.

איטום גג לבניינים משותפים

ניהול בניין משותף הוא אחד הדברים הקשים לניהול, בעיקר כאשר יש תחלופה בין בעלי הדירות בבניין. את משימת איטום גג לבניינים מעבירה חברת הניהול או ועד הבית לאנשי מקצוע בתחום, אך את התשלום מבצעים בעלי הדירות בבניין. כדאי לשקול בחיוב את אופציית האיטום עם יריעות ביטומניות, המאפשרת איטום לתקופה ארוכה יותר, על מנת להפחית את עבודת הגבייה מול בעלי הדירות בבניין המשותף.

איטום גג לבתים פרטיים ובניינים עם חברת איטום מקצועית

את עבודת האיטום מומלץ להזמין מחברה מקצועית עם ניסיון באיטום גג לבתים פרטיים ובניינים. הניסיון של אנשי המקצוע הוא קריטי לתוצאה הסופית של עבודת האיטום אשר יש לה השלכות על הדיירים הגרים בקומה העליונה. במידה ועבודת האיטום לא תיהיה טובה, הדיירים בקומות העליונות עלולים לדרוש מוועד הבית את התשלום עבור תיקון התקרה במידה ויגרם להם נזק בתקופת החורף. אם כן, מומלץ בהחלט לפנות רק לאנשי מקצוע מומחים עם ניסיון בתחום האיטום.

איפה ניתן להזמין איטום גג לבית משותף הכולל אחריות?

החברה המובילה כיום בישראל הנחשבת גם לאחת הוותיקות בתחום היא חברת איטום אריאלי בע”מ! צוות חברת איטום אריאלי בע”מ מבצע עבודות מקצועיות לאיטום גג לבניין ובתים פרטיים עם חומרי האיטום האיכותיים ביותר הקיימים היום. הניסיון (מעל ל-31 שנים) והידע שצברה החברה עם השנים בעבודות לאיטום גג לבית משותף ובתים פרטיים, מאפשר לכם לקבל את עבודת האיטום הטובה ביותר. עבודות האיטום של החברה כוללות אחריות לזמן מוגדר על-פי סוג העבודה.

חברת איטום אריאלי בע”מ מציעה – איטום גג לבניין

חברת איטום אריאלי בע”מ מזמינה אתכם לבצע את כל עבודות האיטום האיכותיות ביותר לגגות, בין אם זה באמצעות זיפות וסיוד ובין אם זה באמצעות יריעות ביטומניות, עם אנשי המקצוע המיומנים של החברה. התקשרו עכשיו למספר הטלפון של משרדי החברה המופיע באתר וקבעו פגישה עם נציג החברה אצלכם בבניין או בבית!

תיקון איטום גג
דילוג לתוכן