יריעות ביטומניות

אחת משיטות האיטום המתקדמות היום היא איטום באמצעות יריעות ביטומניות. היריעות הביטומניות עשו מהפיכה בשיטות האיטום ברחבי העולם וגם בישראל. באמצעות שימוש בשכבת חומר הסגורה בתוך גליל, ניתן לבצע איטום איכותי לגג בניין או בית פרטי ולשמור עליו לתקופה ארוכה. היריעות המתקדמות לאיטום עשויות מכמה חומרים תעשייתיים כשהעיקרי ביניהם הוא חומר הביטומן. באמצעות מבער המייצר חום, ניתן להצמיד את היריעות העשויות ביטומן וליצור שכבת איטום איכותית ביותר המונעת רטיבות ומים מלחדור אל תוך המבנה.

איטום בנייני משרדים ובתים משותפים

חומרי איטום איכותיים מהווים גם חלק חשוב במניעת בלאי של חומרי האיטום. יריעות ביטומניות נחשבות ליקרות יותר משיטות איטום אחרות, אך הן נחשבות לאיכותיות ביותר ומספקות כ-10 שנים של איטום איכותי הן לבנייני משרדים והן לבנייני מגורים.

יריעה ביטומנית מסוג APP

בתחום האיטום המתקדם של היריעות הביטומניות קיימים 2 סוגים עיקריים של ביטום – יריעות ביטומניות APP ויריעות ביטומניות SBS. היריעות הביטומניות הנפוצות בישראל הן מסוג היריעות APP הנחשבות למתאימות ביותר לגגות בטון חשופים ויכולות לעמוד בפני קרני השמש החזקות של הקיץ הישראלי. הסוג השני, מתאים יותר למדינות קרות או למרתפים ומבנים מקורים.

האם יריעות ביטומניות מתאימות לכל גג?

אחת השאלות העיקריות שנשאלות לגבי יריעות ביטומניות היא האם יריעות האיטום הללו מתאימות לכל גג? ניתן להגיד כי יריעות ביטומניות מתאימות רק לחלק מהגגות של הבתים בישראל ולכן הן בהחלט אופציה מעולה לאיטום של גג בניין או בית פרטי אך לא אפשרית מבחינה טכנית עבור כל בית. במידה ולא ניתן לבצע את האיטום עם יריעות ביטומניות, חברת האיטום שלכם תוכל לבצע איטום יעיל ואיכותי באמצעות זיפות הגג וסיוד הגג לאחר שהזפת התייבשה.

יריעות ביטומניות של חברת איטום אריאלי בע”מ

רוצים לקבל פרטים נוספים על יריעות ביטומניות? צוות חברת איטום אריאלי בע”מ ישמח לסייע לכם בהתאמת חומרי האיטום לגג הבניין שלכם. אם אתם מנהלי ועד בית, מנהלי חברת אחזקה של בניין או בעלי בית פרטי, צוות החברה ישמח לבצע עבורכם את כל עבודות האיטום בגג הנדרשות למניעת רטיבות וגשמים מלחדור למבנה שלכם.

תיקון איטום גג
דילוג לתוכן